CONCVRSO
DE CVLTVRA CLÁSICA
ODISEA 2021

GALICIA



CLASIFICACIÓN FINAL GALICIA

Clasificación dos Grupos que participaron no desempate

OrdeNome do Grupo CentroLocalidade Tempo empregado no desempate Puntuación Total
ZEUSTODOPODEROSOS IES CANIDOFERROL2 horas, 53 minutos e 22 segundos105
KAIRÓS IES RAMÓN MARÍA ALLER ULLOALALÍN2 horas, 57 minutos e 13 segundos99

Clasificación dos Grupos restantes

OrdeNome do Grupo CentroLocalidade Tempo empregado en preguntón Puntuación Total
GARVM IES DIONISIO GAMALLO DE RIBADEORIBADEO 8 horas, 20 minutos e 55 segundos71
LATÍNTORERIA IES DE MELIDEMELIDE 2 horas, 32 minutos e 13 segundos69
IBUPROFENO IES DE MELIDEMELIDE 3 horas, 15 minutos e 24 segundos69
HIPÓCRATES IES DE MELIDEMELIDE 4 horas, 0 minutos e 41 segundos69
ATENEA Y HEBE IES CANIDOFERROL 4 horas, 50 minutos e 44 segundos68
ΝῪΞ IES MARÍA CASARESOLEIROS 2 horas, 1 minutos e 19 segundos67
RAMÉ IES MARÍA CASARESOLEIROS 2 horas, 29 minutos e 37 segundos67
10ºHADES IES AMESBERTAMIRÁNS 2 horas, 30 minutos e 22 segundos66
11ºТЕ, КОТОРЫЕ НЕ ПРИДУТ IES MARCO DO CAMBALLÓNVILA DE CRUCES 3 horas, 1 minutos e 57 segundos66
12ºHADES Y CERBERO IES AS MARIÑASBETANZOS 3 horas, 33 minutos e 32 segundos66
13ºLAS CARIÁTIDES IES AS MARIÑASBETANZOS 3 horas, 33 minutos e 49 segundos66
14ºALTHEA IES AS MARIÑASBETANZOS 3 horas, 33 minutos e 55 segundos66
15ºTETIS, PELEO Y LA DISCORDIA IES AS MARIÑASBETANZOS 3 horas, 34 minutos e 28 segundos66
16ºLOS PIBES IES AS MARIÑASBETANZOS 3 horas, 35 minutos e 7 segundos66
17ºYO INTERNETO IES ELVIÑAA CORUÑA 3 horas, 40 minutos e 12 segundos66
18ºOMEGAVERSE IES ELVIÑAA CORUÑA 3 horas, 47 minutos e 7 segundos66
19ºTROYANAS IES ELVIÑAA CORUÑA 3 horas, 51 minutos e 31 segundos66
20ºCAELESTIS IES AS MARIÑASBETANZOS 4 horas, 0 minutos e 27 segundos66
21ºIGNIS AMORIS IES AS MARIÑASBETANZOS 5 horas, 27 minutos e 56 segundos66
22ºAS HETAIRAS IES MARCO DO CAMBALLÓNVILA DE CRUCES 9 horas, 2 minutos e 46 segundos66
23ºAPRICITAS IES VALGAVALGA 12 horas, 27 minutos e 37 segundos66
24ºOS ABLATIVOS IES FOZFOZ 4 horas, 51 minutos e 38 segundos65
25ºCENTINELAS IES MARCO DO CAMBALLÓNVILA DE CRUCES 1 horas, 46 minutos e 7 segundos64
26ºὯΔΕ ΤΕ IES MARÍA CASARESOLEIROS 2 horas, 3 minutos e 12 segundos64
27ºAS TRES MOIRAS IES MARQUÉS DE SARGADELOSCERVO 2 horas, 6 minutos e 15 segundos64
28ºCERBERVS IES DE MELIDEMELIDE 2 horas, 32 minutos e 20 segundos64
29ºTHREE DIRECTIONS IES DE MELIDEMELIDE 2 horas, 35 minutos e 30 segundos64
30ºAGNÓDICE IES DE MELIDEMELIDE 2 horas, 36 minutos e 15 segundos64
31ºQUIRÓN IES DE MELIDEMELIDE 2 horas, 36 minutos e 39 segundos64
32ºHIXÍA IES DE MELIDEMELIDE 2 horas, 44 minutos e 59 segundos64
33ºPERIPATÉTICAS IES DE MELIDEMELIDE 3 horas, 23 minutos e 36 segundos64
34ºMILENA ET AMICAE IES 12 DE OUTUBROOURENSE 3 horas, 33 minutos e 23 segundos64
35ºGAUDEAMUS IES AQUIS CELENISCALDAS DE REIS 4 horas, 59 minutos e 23 segundos64
36ºἈΠΟΛΛΊΝΕΟΙ IES MARÍA CASARESOLEIROS 1 horas, 44 minutos e 51 segundos63
37ºLOS CULTURISTAS IES AMESBERTAMIRÁNS 3 horas, 3 minutos e 50 segundos62
38ºLOS PELAOS CPR FOGAR DE SANTA MARGARIDAA CORUÑA 23 horas, 39 minutos e 13 segundos62
39ºOLIMPI DII IES COSME LÓPEZ RODRÍGUEZA RÚA 1 horas, 7 minutos e 38 segundos61
40ºODISEO IES AMESBERTAMIRÁNS 2 horas, 32 minutos e 4 segundos61
41ºPULPO Á FEIRA IES AQUIS CELENISCALDAS DE REIS 4 horas, 59 minutos e 55 segundos61
42ºNYX IES 12 DE OUTUBROOURENSE 12 horas, 1 minutos e 0 segundos61
43ºCÍCLOPES IES COSME LÓPEZ RODRÍGUEZA RÚA 1 horas, 2 minutos e 7 segundos59
44ºMUSAS IES COSME LÓPEZ RODRÍGUEZA RÚA 1 horas, 3 minutos e 10 segundos59
45ºCRETENSES IES COSME LÓPEZ RODRÍGUEZA RÚA 1 horas, 4 minutos e 17 segundos59
46ºGLADIATRICES IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 2 horas, 0 minutos e 3 segundos59
47ºN` DRANGUETTA IES A XUNQUEIRA IIPONTEVEDRA 2 horas, 1 minutos e 40 segundos59
48ºOS BARREIROS IES DE MELIDEMELIDE 2 horas, 34 minutos e 23 segundos59
49ºFELES SACRAE IES DIONISIO GAMALLO DE RIBADEORIBADEO 2 horas, 39 minutos e 21 segundos59
50ºTEAM GUESS IES DE MELIDEMELIDE 2 horas, 40 minutos e 6 segundos59
51ºLAS KAKUY IES AMESBERTAMIRÁNS 3 horas, 36 minutos e 0 segundos59
52ºPULCHRAS IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 49 minutos e 9 segundos59
53ºGRAECIOSAS IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 56 minutos e 10 segundos59
54ºHATERS ARISTÓTELES IES INDALECIO PÉREZ TIZÓNTUI 9 horas, 9 minutos e 41 segundos59
55ºFEMINAE CELTAE CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 14 horas, 25 minutos e 56 segundos59
56ºEL TALÓN DE AQUILES IES AMESBERTAMIRÁNS 3 horas, 8 minutos e 15 segundos57
57ºAS AFRODITAS CPR FOGAR DE SANTA MARGARIDAA CORUÑA 13 horas, 30 minutos e 26 segundos57
58ºES BAILONGUES IES CIDADE DE ANTIOQUÍAXINZO DE LIMIA 15 horas, 29 minutos e 41 segundos57
59ºHARPÍAS IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 2 horas, 4 minutos e 33 segundos56
60ºAS FILLAS DE NIX IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 2 horas, 5 minutos e 41 segundos56
61ºFLASH ON THE INTERNET IES AMESBERTAMIRÁNS 3 horas, 26 minutos e 2 segundos56
62ºPHTROCLO IES AS MARIÑASBETANZOS 3 horas, 34 minutos e 2 segundos56
63ºOS FILLOS DE EQUIDNA IES LAURO OLMOO BARCO DE VALDEORRAS 11 horas, 24 minutos e 37 segundos55
64ºCORAZÓN LATINO IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 1 horas, 10 minutos e 37 segundos54
65ºZNZ IES A XUNQUEIRA IIPONTEVEDRA 2 horas, 5 minutos e 17 segundos54
66ºDUCES PRIMI IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 2 horas, 11 minutos e 24 segundos54
67ºDUCI SECUNDI IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 2 horas, 16 minutos e 23 segundos54
68ºMÉLISSA IES AS MARIÑASBETANZOS 3 horas, 34 minutos e 43 segundos54
69ºCÍCLOPE IES AMESBERTAMIRÁNS 3 horas, 47 minutos e 25 segundos54
70ºCHOCOLATINAS IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 55 minutos e 22 segundos54
71ºLES TIBURONES IES AMESBERTAMIRÁNS 3 horas, 59 minutos e 52 segundos54
72ºIMANER IES AMESBERTAMIRÁNS 4 horas, 29 minutos e 45 segundos54
73ºKONDILI IES ARCEBISPO XELMIREZ ISANTIAGO DE COMPOSTELA 4 horas, 35 minutos e 52 segundos54
74ºHESPÉRIDES IES ARCEBISPO XELMIREZ ISANTIAGO DE COMPOSTELA 4 horas, 38 minutos e 37 segundos54
75ºESPERANZA CLÁSICA IES AMESBERTAMIRÁNS 4 horas, 8 minutos e 58 segundos52
76ºOS DRAKULICIENSES IES AS MARIÑASBETANZOS 3 horas, 37 minutos e 0 segundos51
77ºΚΩΣ IES MARCO DO CAMBALLÓNVILA DE CRUCES 4 horas, 43 minutos e 40 segundos51
78ºNÉMESE IES DE MELIDEMELIDE 2 horas, 36 minutos e 51 segundos49
79ºLAS HETERAS SIN CORONA IES 12 DE OUTUBROOURENSE 3 horas, 3 minutos e 20 segundos49
80ºLAS VENUS IES ELVIÑAA CORUÑA 4 horas, 45 minutos e 5 segundos49
81ºCAPRAE IES CIDADE DE ANTIOQUÍAXINZO DE LIMIA 7 horas, 14 minutos e 50 segundos49
82ºMOIRAS IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 2 horas, 7 minutos e 47 segundos46
83ºCERES IES DE MELIDEMELIDE 3 horas, 53 minutos e 42 segundos45
84ºLAS ROMULITAS 2.0 IES CIDADE DE ANTIOQUÍAXINZO DE LIMIA 14 horas, 14 minutos e 20 segundos45
85ºFEBO APOLO IES DE MELIDEMELIDE 4 horas, 0 minutos e 50 segundos44
86ºAVE MARÍA IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 51 minutos e 59 segundos43
87ºPARASITUS IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 59 minutos e 36 segundos43
88ºGRAECA TYDE IES INDALECIO PÉREZ TIZÓNTUI 4 horas, 51 minutos e 9 segundos43
89ºPUELLA CPR DIVINA PASTORALUGO 9 horas, 19 minutos e 18 segundos43
90ºHELIOS IES DE MELIDEMELIDE 3 horas, 13 minutos e 46 segundos42
91ºTEAM FIJI IES CANIDOFERROL, A CORUÑA 4 horas, 24 minutos e 3 segundos42
92ºSHESA IES RIO CABEMONFORTE DE LEMOS 15 horas, 39 minutos e 17 segundos41
93ºELECTROLATINO IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 51 minutos e 20 segundos38
94ºIUPPITER ET IUNO IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 2 horas, 11 minutos e 9 segundos36
95ºTUDENSES ATHENAE IES INDALECIO PÉREZ TIZÓNTUI 11 horas, 23 minutos e 42 segundos36
96ºLEGIO HISPANENSIS IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 51 minutos e 14 segundos35
97ºAS BERETINHAS IES CHAPELAREDONDELA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos35
98ºLASSUS CPI PONTE CARREIRAPONTE CARREIRA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos35
99ºFLOCCI NON FACIO IES DIONISIO GAMALLO DE RIBADEORIBADEO 24 horas, 0 minutos e 0 segundos35
100ºTRIA IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 2 horas, 28 minutos e 12 segundos34
101ºSINSAJO IES CANIDOFERROL 4 horas, 56 minutos e 1 segundos34
102ºAS GÁRGOLAS IES AQUIS CELENISCALDAS DE REIS 4 horas, 59 minutos e 1 segundos34
103ºTROIANOS IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 52 minutos e 44 segundos33
104ºROMA TUDENSIS IES INDALECIO PÉREZ TIZÓNTUI 12 horas, 46 minutos e 12 segundos33
105ºLALOLA IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 8 horas, 33 minutos e 8 segundos31
106ºLAS MUSAS IES CANIDOFERROL 4 horas, 24 minutos e 26 segundos30
107ºPIJUS MAGNIFICUS CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 12 horas, 16 minutos e 14 segundos30
108ºD LUNA IES A PARALAIAMOAÑA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos30
109ºCONECTATAE STELLAE CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 12 horas, 22 minutos e 30 segundos28
110ºPEPEPANDI IES MARCO DO CAMBALLÓNVILA DE CRUCES 1 horas, 16 minutos e 45 segundos27
111ºLOS PACHIS IES CANIDOFERROL 3 horas, 6 minutos e 47 segundos27
112ºBASAJAÚN IES MARCO DO CAMBALLÓNVILA DE CRUCES 3 horas, 3 minutos e 35 segundos26
113ºINCIATUS CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 10 horas, 43 minutos e 44 segundos26
114ºOSCULUM IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 2 horas, 23 minutos e 59 segundos25
115ºLOS BASUREROS CPR FOGAR DE SANTA MARGARIDAA CORUÑA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos25
116ºARANDOS IES AQUIS CELENISCALDAS DE REIS 3 horas, 6 minutos e 8 segundos24
117ºSYA IES CANIDOFERROL 4 horas, 42 minutos e 44 segundos24
118ºTEAM ARNALDO IES CANIDOFERROL 4 horas, 54 minutos e 0 segundos24
119ºDONUM DEI CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 12 horas, 18 minutos e 7 segundos24
120ºVAZQUILO IES RIO CABEMONFORTE DE LEMOS 3 horas, 6 minutos e 32 segundos22
121ºTYDE ROMANA IES INDALECIO PÉREZ TIZÓNTUI 4 horas, 13 minutos e 56 segundos22
122ºAS TRACIAS DE ORFEO IES SAN MAMEDEMACEDA 11 horas, 49 minutos e 52 segundos22
123ºMAGNUS CHAYANNUS CPR FOGAR DE SANTA MARGARIDAA CORUÑA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos20
124ºFLAMMAS ALBINAS IES AQUIS CELENISCALDAS DE REIS 24 horas, 0 minutos e 0 segundos20
125ºSALMAPI IES RIO CABEMONFORTE DE LEMOS 24 horas, 0 minutos e 0 segundos20
126ºSUPERNENAS CPR DIVINA PASTORALUGO 24 horas, 0 minutos e 0 segundos20
127ºLOLALÁN CPR DIVINA PASTORALUGO 24 horas, 0 minutos e 0 segundos20
128ºCENTAURO IES DE MELIDEMELIDE 2 horas, 46 minutos e 8 segundos19
129ºFEMINAE IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 4 horas, 1 minutos e 4 segundos18
130ºOS ASES IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 51 minutos e 44 segundos17
131ºCACHELOS IES AQUIS CELENISCALDAS DE REIS 13 horas, 14 minutos e 54 segundos17
132ºFORMOSUS IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 4 horas, 0 minutos e 56 segundos16
133ºCELENAS IES AQUIS CELENISCALDAS DE REIS 24 horas, 0 minutos e 0 segundos15
134ºDIOSAS DEL OLIMPO <3 IES SAN MAMEDEMACEDA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos15
135ºANCARA IES RIO CABEMONFORTE DE LEMOS 24 horas, 0 minutos e 0 segundos15
136ºKIWIES CPR DIVINA PASTORALUGO 24 horas, 0 minutos e 0 segundos15
137ºCUM SCIENTIA CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 39 minutos e 38 segundos14
138ºOS PIBARDOS IES SAN MAMEDEMACEDA 10 horas, 26 minutos e 11 segundos11
139ºAREXCA CPR DIVINA PASTORALUGO 9 horas, 21 minutos e 56 segundos10
140ºEN SERIO? IES SAN MAMEDEMACEDA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos10
141ºO MONTE IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos10
142ºENONE IES DE MELIDEMELIDE 1 horas, 13 minutos e 43 segundos9
143ºHIDRIA IES CIDADE DE ANTIOQUÍAXINZO DE LIMIA 23 horas, 16 minutos e 40 segundos8
144ºAURUM BIS CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 22 horas, 38 minutos e 24 segundos5
145ºAFRODITAS DA LIMIA IES CIDADE DE ANTIOQUÍAXINZO DE LIMIA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos5
146ºSCRIPTA MANENT CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 23 horas, 31 minutos e 48 segundos4
147ºONDINAS APÁTICAS INEFABLES IES SAN MAMEDEMACEDA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
148ºADORADORAS DE MORFEO IES SAN MAMEDEMACEDA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
149ºFP CPR PLURILINGÜE VALLE-INCLÁN 1FERROL 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
150ºMUNO CHAVEA CPR PLURILINGÜE VALLE-INCLÁN 1FERROL 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
151ºCANASTERA CPR PLURILINGÜE VALLE-INCLÁN 1FERROL 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
152ºPUELLA PRIMA CPR PLURILINGÜE VALLE-INCLÁN 1FERROL 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
153ºLAS ATENEAS CPR PLURILINGÜE VALLE-INCLÁN 1FERROL 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
154ºXOQUITAS IES CANIDOFERROL 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
155ºCARDOBBY IES CANIDOFERROL 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
156ºOS PIBHIÑOS CPR PLURILINGÜE VALLE-INCLÁN 1FERROL 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
157ºLAS EXTRAVAGANTES CPR PLURILINGÜE VALLE-INCLÁN 1FERROL 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
158ºEMMES IES AMESBERTAMIRÁNS 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
159ºLARRY NOVIOS IES AMESBERTAMIRÁNS 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
160ºMANOLO IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
161ºVIRGIN SQUAD IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
162ºHORMIGAS KLK IES LAURO OLMOO BARCO DE VALDEORRAS 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
163ºLOS BERENJENA IES LAURO OLMOO BARCO DE VALDEORRAS 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
164ºBEROVA CPR DIVINA PASTORALUGO 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0